در زیر نگاهی به مؤلفه های مهم یک واحد آسانسور (جک و پاوریونیت آسانسور ) و عوامل اصلی آن برای در نظر گرفتن مشکلات آسانسور می پردازیم:

جک و پاوریونیت آسانسور چیست و عناصر اصلی آن چیست؟

جک و پاوریونیت آسانسور جزء لاینفكی است كه در انواع آسانسورهای هیدرولیك یافت می شود. جک و پاوریونیت آسانسوردو هدف مهم را در پیش می گیرد: پیستون (جک آسانسور) را به سمت بالا می برد و همچنین روغن را قادر می سازد تا به مخزن آسانسور برگردد. جک و پاوریونیت آسانسورمعمولی از پنج مؤلفه زیر تشکیل شده است:

مخزن: مخازن آسانسور به طور معمول دارای مشخصات فولادی  و وسیله ای برای بررسی سطح روغن است.
پمپ: پمپ مستقیماً به موتور وصل می شود.
موتور: موتور درون یک واحد برق می تواند
AC یا DC باشد و بیشتر دارای یک آشکارساز حرارتی داخلی است.
شیر دریچه کنترل: شیر کنترل به صورت الکتریکی کار می کند و دارای مکانیسم باز و بسته شدن در
جک و پاوریونیت آسانسوراست که باعث بلند شدن و پایین آمدن خودرو آسانسور می شود
Silencer: همچنین به عنوان صدا خفه کن هیدرولیکی شناخته می شود ، صدا خفه کن برای سرکوب سر و صدا در جک و پاوریونیت آسانسوردر نظر گرفته شده است.

 

 


بهترین مزیت های ارتقاء
جک و پاوریونیت آسانسورشما چیست؟
به روزرسانی
جک و پاوریونیت آسانسورممکن است گزینه ای عالی به نظر برسد - به خصوص اگر بودجه تسهیلات شما نامحدود باشد یا یک قرارداد خدمات آسانسور سخاوتمندانه دارید. از این گذشته ، مقاومت در برابر داشتن آسانسور صاف و آرام که حفظ و نگه داری آن ارزان تر خواهد بود. به روزرسانی جک و پاوریونیت آسانسور، مزایایی از جمله موارد زیر را ارائه می دهید:
1. کیفیت سواری بهبود یافته
یک سواری روان تر و دلپذیر یکی از مهمترین مزایای معرفی یک
جک و پاوریونیت آسانسور پیشرفته است. بروزرسانی جک و پاوریونیت آسانسوراغلب منجر به کاهش لرزش و تند و تیز می شود که هر دو تمایل به سرعت بیشتری در اتومبیل دارند.

2. عملیات آرام
آخرین نوع های
جک و پاوریونیت آسانسوردارای خاصیت ضد لرزش و خاموش کننده های پیچیده هستند که با هم ترکیب می شوند تا تجربه سواری روان تری برای کاربران فراهم کنند.

3. ضمانت طولانی تر
جک و پاوریونیت آسانسورامروزه اغلب با ضمانت های طولانی ارائه می شوند.

4- صرفه جویی در هزینه
ارتقاء موتور
جک و پاوریونیت آسانسورمعمولاً راندمان را تقویت می کند. بسته به نوع واحد جک و پاوریونیت آسانسور شما انتخاب می کنید ، مدت زمان کار موتور تا 30٪ کاهش می یابد. این منجر به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه می شود و همچنین به حفظ انرژی و منابع کمک می کند.

5. طرحی جمع و جور تر
جک و پاوریونیت آسانسورفعلی از طراحی کوچکتری برخوردار هستند. اجزای کلیدی در مرکز جک و پاوریونیت آسانسورقرار گرفته اند و به تکنسین ها این امکان را می دهند تا

آسانسور را سریعتر و با سهولت بیشتری نصب کنند. یک طراحی جمع و جور تر ، همچنین تشخیص مشکلات و همچنین روند تعمیر را تسهیل می کند.

6. در صورت عدم موفقیت اجزاء ، خرابی کوتاهتر است
از آنجا که جک و پاوریونیت آسانسوربه روز شده دارای ردپای کوچکتر و اجزای متمرکز هستند ، متخصصان تعمیر می توانند با سرعت بیشتری مشکلات مربوط به یک واحد برق را تشخیص داده و

ترمیم کنند.

 

 

 

 

 


آسانسور هیدرولیکی | بالابر هیدرولیکی | جک هیدرولیکی

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: پاوریونیت ,آسانسور ,موتور ,هیدرولیکی ,دارای ,واحد ,پاوریونیت آسانسور ,صرفه جویی ,سواری روان ,سرعت بیشتری
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

alamoot علی سجاد فاطمی موحد امنیت هدیه ما به شماست هفت ترانه | دانلود ترانه جدید پایگاه خبری دیزج خلیل نیوز قرآن ناطق وبلاگ رسمی محمد طاها اتوبار تهران باربری تهران کوچ‌نشین هتل های تهران